R4 kuulajad annetasid Viljandimaa “Perekodu” erivajadustega lastele 18305 eurot 

Raadio 4 heategevusprogramm „Jõulurõõmu kuulutus" toetas sel aastal Viljandimaa SA Perekodu lapsi. Selles asutuses elab igapäevaselt 75 last ja noort, kellest 60-l on raske või sügav puue. "Jõulurõõmu kuulutus” on üks vanemaid heategevussaateid Eesti elektroonilise meedia maastikul – tänavu toimus see juba 23. korda.

Esmakordselt oli saade Raadio 4 eetris aastal 1993 ning tookord toetati verevähki põdevaid lapsi. Aastate jooksul on raha kogutud meditsiinitehnika soetamiseks Tallinna Kliinilise Lastehaigla, samuti Tartu, Nõmme ning Narva lastehaigla tarvis. "Jõulurõõmu kuulutus" on toetanud Tartu, Viljandi, Jõhvi, Narva, Tallinna, Imastu, Kohtla-Järve, Pärnu, Narva-Jõesuu, Haapsalu, Taheva, Kohtla-Nõmme lastekodusid ja Sillamäe Vanalinna kooli,Tartu Emajõe Kooli ja Narva lasteaia “Muinasjutt” puudega lapsi. Aastate jooksul tehtud heategevuse eest on Raadio 4 tunnustatud UNICEF-i Sinilinnu aastapreemiaga. Raadio 4 toimetus tänab kõiki annetajaid abi ja südamlikkuse eest, sest eelkõige on see tänu Teile saadud tunnustus.

SA Perekodule aitame osta kogutud raha eest Tobii silmajälgimissüsteemi, mis võimaldab pilgu abil arvutit kasutada ja ka sel teel suhelda.

„Jõulurõõmu kuulutust“ toetavad EMT, Elion, Elisa ja Tele2.

Список музыки
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Там нет комментариев. Будьте первым!

Ответить на комментарий

+{{childComment.ReplyToName}}:
Ответить на комментарий
Ответить

Laadi juurde ({{take2}})
Поле для имени должно быть заполнено
Не более 50 печатных знаков
Поле для комментариев должно быть заполнено
Не более 1024 печатных знаков
{{error}}
Оставить комментарий

Свежее